Připravovaný zájezd do USA - září 2023

Bohužel, koronavirová pandemie nám přerušila tématické zájezdy do USA. Nyní, po třech letech navazujeme a předběžně s firmou CK Profi Trips připravujeme na září 2023 opět desetidenní zájezd.

Předběžné info o zájezdu:

CK Profi Trips opět připravuje zájezd na největší veletrh pohřebnictví v USA, který se bude konat v září 2023 v Las Vegas. Bude se jednat o autobusový zájezd v termínu od 6 do 17.9.2023. Odborný program  bude kromě účasti na veletrhu NFDA EXPO v Las Vegas obsahovat prohlídky pohřebních ústavů v Kalifornii, Utahu a Navadě. Dále účastníci uvidí turisticky nejzajímavější místa Západu USA, města San Francisco, Los Angeles, Las Vegas a Salt Lake City nebo národní parky Yosemite, Grand Canyon, Bryce Canyon a Zion. Bohatý program bude doplněn možností celé řady fakultativních letů, za příplatek bude možné letět přes oceán ve třídě business. Nabídka zájezdu bude připravena pro předběžnou registraci na začátku prosince 2022.

Pokud se bude chtít  přihlásit někdo z účastníků, kteří už byli před několika lety na veletrhu v Salt Lake City, tak bude možné přiletět až do Las Vegas a pak pokračovat se zájezdem do Kalifornie. Tito klienti uvidí podruhé pouze Las Vegas.  Zájezd bude začínat v Salt Lake City a končit v San Franciscu.

Kompletní nabídku zveřejníme v prosinci 2022.

 

 

 

9. 9. 2022

Deprecated: usort(): Returning bool from comparison function is deprecated, return an integer less than, equal to, or greater than zero in /www/doc/w5.webyshopy.cz/www/app/modules/models/calendar.php on line 125

Kontakty

KONTAKTNÍ ADRESA:

Sdružení pohřebnictví v ČR
Prokopa Velikého 29
703 00 Ostrava - Vítkovice

www.pohrebnictvi.cz

tel: 605 270 642

e-mail: info.pohrebnictvi@gmail.com

IČO: 13643037
DIČ: CZ13643037

Facebook - to se mi líbí

^